FunctieNaamEmailadres
VoorzitterHerman Voogsgeerdvoorzitter@tonego65.com
SecretarisVACANTsecretariaat@tonego65.com
PenningmeesterWalter Kormelinkpenningmeester@tonego65.com
Technische CommissieVACANTtechnischecommissie@tonego65.com
Wedstrijdzaken / ArbitrageClemens ten Vergertwedstrijdsecretariaat@tonego65.com
KantineJeroen Scheggetmankantine@tonego65.com
Algemeen bestuurslidFrancis Scheggetman
SponsoringWalter Kormelinksponsoring@tonego65.com
FunctieNaamE-mail adres
Technische CommissieVACANT
technischecommissie@tonego65.com
Wedstrijd- en arbitrage commissieClemens ten Vergert
Vincent Paf
Martin Winters
wedstrijdsecretariaat@tonego65.com
ActiviteitencommissieJeroen Scheggetmankantine@tonego65.com
Sponsor en PR-commissieWalter Kormelink
Elke Meijer
sponsoring@tonego65.com
KantinecommissieJeroen Scheggetman
Maureen Koenderink
kantine@tonego65.com
bardienst@tonego65.com
Algemene zakenVACANTmaterials@tonego65.com
VertrouwenspersonenFrans Swartvertrouwen@tonego65.com
WebmastersAlexandra Voogsgeerd
Coen Roelofs
webmaster@tonego65.com